Usługi

Oferta usług dodatkowych do przeprowadzek w Warszawie

Ludzik640
Zapraszamy Państwa do zapoznania się z szeroką gamą usług świadczonych przez Movers 24. Jeżeli nie są Państwo jeszcze pewni wyboru usługi, lub wymieniona usługa powinna być rozszerzona o dodatkowy czynności, zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów. Naszą maksymą jest hasło: “Działamy kompleksowo, przeprowadzki od A do Z”. Dotyczy to każdego aspektu transrelokacji oraz specyficznych wymagań klienta zamawiającego usługę przeprowadzki.

Niszczenie dokumentów

shredded-paper-168650_640Jeżeli w miejscu docelowym przeprowadzki nie będzie miejsca na stare dokumenty, lub po prostu dokumenty nie są już potrzebne. Oferujemy Państwu usługę niszczenia, a następnie utylizacji dokumentów. Proszę pamiętać, że jesteśmy profesjonalistami, obowiązuje nas zasada poufności, posiadamy certyfikaty bezpieczeństwa danych. To co Państwo przekażą nam do zniszczenia zostanie przy pomocy specjalistycznych niszczarek bezpowrotnie zniszczone.[/su_column]

Pakowanie

cardboard-467816_640Przez lata praktyki opracowaliśmy bezpieczne metody pakowania przewożonego mienia. Stosujemy specjalistyczne przekładki kartonowe, boxy dopasowane do wielkości i wagi przedmiotów, system pasów zabezpieczających, specjalne taśmy zamykające. Proszę zlecić nam przygotowanie rzeczy do relokacji. Dzięki naszej ekipie, przeprowadzka odbędzie się sposób bezpieczny. Każda przewożona rzecz dojedzie na miejsce w całości, tak jak została wysłana.

Utylizacja

garbage-can-231869_640Dotyczy wszystkich sprzętów, których nie chcą Państwo przewozić do nowego miejsca. Zajmiemy się utylizacją, urządzeń, śmieci wielkogabarytowych: mebli, sprzętu AGD, elektrośmieci, zawsze zgodnie z obowiązującym prawem i należytą dbałością o środowisko. Nasi klienci nie muszą zabierać śmieci na nowe miejsce, wystarczy przekazać je naszej firmie i po kłopocie.

Montaż mebli

dressing-room-1137941_640Wiadomo, że nie wszystkie meble da się przewieźć w całości, czasami za demontażem szafy przemawia po prostu ekonomia: rozłożone meble zajmują mniej miejsca i zamiast zamawiać 2 kursy przeprowadzki wystarczy jeden. Taniej i bezpieczniej. Złożone meble zostaną na miejscu zmontowane i ustawione na odpowiednim miejscu. Mamy duże doświadczenie. Demontaż i montaż mebli w wykonaniu naszej ekipy jest szybki i dokładny.

Sprzątanie i malowanie

Poclean-571679_640sprzątamy i odnowimy opuszczaną siedzibę, jak i miejsce do którego właśnie się Państwo wprowadzają. Jesteśmy fachowcami w każdej dziedzinie związanej z przeprowadzką. Usługę relokacji wykonujemy kompleksowo. Zmiana miejsca zamieszkania to coś więcej niż transport mebli i sprzętów. Doprowadzimy do porządku stare miejsce, przygotujemy jeśli jest taka potrzeba nowe, profesjonalnie.

Przeprowadzka bez Ciebie

music-681573_640Jeżeli nie mogą Państwo osobiście nadzorować przeprowadzki,z braku czasu, czy z powodu innych okoliczności. Zapraszamy do zamówienia usługi relokacji “Przeprowadzka bez Ciebie”. Wszystko odbędzie się zgodnie z przygotowanym przez klienta harmonogramem. Na koniec sporządzimy szczegółowy raport z przebiegu i zgodności wykonanej usługi z Państwa planem. Przeprowadzka odbędzie się zgodnie z Państwa życzeniem. To standard Movers24.