Oferta przeprowadzek

Przeprowadzki Warszawa, przeprowadzki krajowe, przeprowadzki Europa.

tuck-682931_1280rozm640
Przeprowadzki warszawa, przeprowadzki krajowe, przeprowadzki Europa. Czyli to wszystko czym zajmujemy się na codzień. Przeprowadzki duże i małe, lokalne, krajowe i międzynarodowe, przeprowadzki zaplanowane i pilne. Te wszystkie rodzaje przeprowadzek Mowers24 oferuje Państwu w jednym wysokim, standardzie. Nasze główne kierunki działania w kraju to miasta wojewódzkie np: Warszawa Szczecin, Warszawa Poznań. Natomiast Europa to transrelokacje między stolicami np. Berlin – Madryt. Na tych trasach gwarantujemy Państwu bardzo korzystne stawki ze względu na możliwość organizowania dla naszego transportu kursów powrotnych.

Przeprawadzki firm

high-bay-408222_640
Przeprowadzka firmy to zadanie wymagające wyjątkowej uwagi i dbałości o porządek. Jednak z nami to bardzo proste. Movers24 nie gniecie kartonów z dokumentami, nie gubi paczek, ani przewodów, które zostały zapakowane do transportu w ostatniej chwili. Działamy zawsze zgodnie z instrukcją zleceniodawcy, precyzyjnie i systematycznie. Wynosimy, pakujemy, przewozimy, rozładowujemy i ustawiamy tak jak życzy sobie klient, bez uszkodzeń i w zadanej kolejności.

Przeprowadzki Warszawa, przeprowadzki krajowe

krakow-966774_640Firma Movers24 ma przyjemność przedstawić Państwu Ofertę na Bezpieczne, fachowe przeprowadzki w Polsce. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy gwarantować bezpieczne relokowanie mienia na terenie kraju. Do przeprowadzek zawsze podchodzimy z należytą starannością, specjalistyczne materiały do pakowania skutecznie zabezpieczą kruche talerze, telewizor, komputer fortepian, szklany regał. Nasza ekipa zawsze chętnie pomoże.

Przeprowadzki w Europie, przeprowadzki międzynarodowe

brandenburg-gate-417890_640
Szczególnym rodzajem przeprowadzki jest relokacja międzynarodowa. Tu ni ma miejsca na najmniejszy błąd. Dzięki wiedzy i doświadczeniu został wypracowany system, gwarantujący Państwu sprawną i perfekcyjną przeprowadzkę z kraju do kraju. Możemy obiecać, że przeprowadzka będzie przebiegała bez żadnych niespodzianek. Jedyne co może się wydarzyć to zleceniodawca zaskoczony rzetelnością Movers24.

Przeprowadzki aut, motorów i kładów

atv-523974_640Wprowadziliśmy usługę przewozu pojazdów kołowych. Posiadamy odpowiednie do przewozu pojazdów kwalifikacje i zaplecze logistyczne. Jeździmy bardzo bezpiecznie. Państwa pojazd zostanie załadowany w miejscu podjęcia przeprowadzki i bezpiecznie dostarczony do miejsca docelowego. Zapraszamy.